81

BLOG : Sesli Sohbet ile Yeni Arkadaşlıkar

Sesli Sohbet ile Yeni Arkadaşlıkar

evet Arkadaslar Yeni bir arkadaşlık kurmak çok zor diyebilirsiniz. O halde sizler henüz tüm dünyadan insanları bir arada bulacağınız adresler ile karşılaşmamış olacaksınız. Bu adreslerde arkadaşlıklar nasıl başlıyor diye merak edebilirsiniz. Bizlerde sizler için küçük bir rehber yazısı hazırlamak ve sizleri yeni dostlar ile nasıl sesli sohbet yapabiliriz ve tanişabiliceksiniz  öğretmek istedik.
Öncelikle bu adreslerde kendi isminizi ve kendi kişisel özelliklerinizi bire bir vermek zorunda değilsiniz. Sonuç olarak sesli chat yaptığınızda sizler ne kadarını anlatırsanız karşı taraf ancak o kadarını biliyor olacak. Yani gizli kalmasını istediğiniz özellikleriniz ve duygularınızı sonuna kadar saklayabilirsiniz. Bazen sadece komik bir konuşma ya da dilerseniz bir konu üzerinde tartışma yapabilirsiniz. Bu adresler sizlere sınırsız konuşma imkanı veriyor. İstediğiniz gibi yönlendirmek ve devam etmek sizlerin elinde.
Peki, bana teklif eden herkes ile sesli sohbet yapmak zorunda mıyım diye merak edebilirsiniz. Elbette hayır. Sizler arzu ettiğiniz cinsiyet ve kişiler ile sohbet edebilirsiniz. Beğenmediklerinizi hemen kapatabilir ve yeni arkadaşlar arayabilirsiniz. Bu siteler sadece bir arkadaşlık sitesi. Yani sizleri zorlayan ya da mutlaka yapmanızı gerektiren adımlar ile dolu değil. Kimse sizin kim olduğunuzu ve ne iş yaptığınızı bile bilmek zorunda değil. Bir kapalı kutu olarak giriş yapabilir ve yine o şekilde çıkabilirsiniz. Sesli chat ile güzel zamanlar geçirecek ve belki de bir ömür boyu sürecek dostluklar edinmiş olacaksınız.ortambize.com hoş sohbetler diler

13 Nis 2018 275 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder